نتایج جستجو برای عبارت :

بی خانمان ها!

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا‏، غلامحسن احمدی، اظهار کرد: گرمخانه زنجان با امکانات تمام آماده پذیرایی از افراد بی خانمان و درون سیاق ماندگان است. معاون خدمات شهری شهرداری زنجان تصریح کرد: این درون حالی است که معتادان متجاهر شامل این خدمات نبوده و این افراد باید به شلترها مراجعه کنند. وی با اشاره به اینکه در صورت تکمیل شدن ظرفیت گرمخانه، شهرداری آمادگی دارد تا افراد را تو مناطق از پیش تعیین شده اسکان دهد، افزود: شهرداری زنجان برای
دانلود سریال بی خانمان Vagabond با لینک مستقیم
دانلود رایگان سریال کره ای بی خانمان Vagabond
نام سریال : بی خانمان Vagabond
زبان: کره ای (زیرنویس فارسی)
فرمت: MKV
حجم: ۵۰۰ مگابایت
محصول : ۲۰۱۹ – کره جنوبی
میانگین زمان : ۶۰ دقیقه
ژانر : اکشن | عاشقانه | هیجانی
نویسنده : Jang Young Chul, Jung Kyung Soon
بازیگران: João Aguiar, António Pedro Cerdeira, Bo-ra Hwang
اطلاعات بیشتر : کلیک کنید
خلاصه سریال : چا دال گون (لی سونگی) که رویای بازیگر اکشن شدن رو در سر داره از یک حادثه هواپیما جو
کتاب با خانمان هکتور مالو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
کتاب با خانمان : در نا امیدی بسی امید است.. پایان شب سیه سپید است..
کتاب با خانماننویسنده: هکتورمالومترجم: محمد قاضیانتشارات: کانون پرورش فکری کودک و نوجوان
خلاصه:
پولینا دختر فقیری است که پدرش از دنیا رفته و مادرش هم مریض است. پولینا و مادرش با گاری و اسبشان، از این شهر به آن شهر می روند تا یک درآمد بخور ونمیری دربیاورند. در این میان، مادر از دنیا می رود و دخترک از شدت بی پولی و تنهایی
باسمه تعالىاگر مال مسلمان مثل جانش محترم است چرا غصب؟ چرا دزدى؟اگر مواد مخدر خانمان برانداز است چرا اعتیاد؟اگر حجاب مصونیت است نه محدودیت چرا بىحجابى؟و اگر... چرا تصادف؟و کم فروشى؟و طلاق؟و ننوشتن دین و ترک عمل به بزرگترین آیه؟و
شاید باورتون نشه، ولی من مطمئنم که آه جانسوز من بوده که دامان فردوسی پور رو گرفته!
همون دوشنبه شبایی که از خستگی چشمام میسوخت، پتو رو میکشیدم روی سرم ولی از صدای فردوسی پور که تو خونه میپیچید خوابم نمیبرد و در حالی که دندان به دندان کین میخاییدم، باغضب  میگفتم ساکت شی الهی عادل!
وی سرانجام برای همیشه ساکت شد!
دانلود رایگان سریال کره ای - مراکشی بی خانمان ها محصول کمپانی نتفلیکس
سریال کره ای - مراکشی Vagabond 2019 با زیرنویس چسبیده اختصاصی
قسمت 16 زبان اصل + قسمت 16 زیرنویس فارسی اضافه شد
تیزر و پیش نمایش قسمت 16 اضافه شد + اخبار غیررسمی فصل 2
Free Download Korean Series Called Cagabond 2019 (배가본드) Hdaedsub Farsi
جهت دانلود سریال + خلاصه داستان به ادامه مطلب مراجعه نمایید...
عناوین سریال : بی خانمان / بی خانمان ها / خانه بدوش / Vagabond / 배가본드
ژانر : عاشقانه، هیجانی، جنایی
زبان : انگلیسی / مراک
سلام
نمیدونم اینو نوشتم یا نه.
یه دیوونه هه رو دیدم چند روز پیش. چهره اش شبیه بی خانمان ها بود و حرفایی که میزد به آدم عادی نمیخورد. بخوام توصیف کنم میتونم بگم که همه چیز رو به هم ربط میداد و خودش رو یکی از آدمای تو انجیل میدونست.
اعتقادات جالبی داشت. میگفت که وقتی اسم یه نفر روتون گذاشته میشه، شما ادامه زندگی اون آدمی هستید که قبلا این اسم رو داشته و مرده. یه جورایی خوشم اومد. یعنی این که این آدما نیستن که زندگی میکنن، اسم های آدم ها هستن که زندگ
می کوش به خر ورق که خوانی تا معنی آن تمام دانی
می باش طبیب عیسوی هُش اما نه طبیب مردمی کُش

این بیت موقع درس خواندن همیشه در ذهنم تکرار میشود و بلافاصله بعدش به این فکر میکنم که چقدر سخت است واقعا. بعدش هم باز به خودم دلداری میدهم که حتما در توانم هست که در این راه قرار گرفته ام و تابه حال دوام آورده ام و به روز های خوبی که مثلا در آینده می آیند فکر میکنم. چون کسب این علم هرچقدر که سخت و خانمان برانداز (دیگه ینی خیلی سخت) باشد ارائه اش شیرین است
نه اینکه هیچ مهم نیست،  اشتباه نکنفرار از حقیقت این حس واین گناه نکننمی شود بروی باورش کمی سخت استخریدنی برای خودت ،ناله اشک وآه نکنلگد نزن تو به بخت شریف یک عاشقخراب از سرلج  خانمان یار بی پناه نکننگو که عرصه به رویم عجیب بس تنگ استگشای بغض گلو را، هق هق وآه آه نکننزن تو سنگ ملامت مرتبا من رانگاه ناز خودت را دریغ از این بی پناه نکنبه راه گم کرده شبیه است حال من حالابیا تو نوررهم باش، نقاب بر رخ ماه نکنبس است دگر اینهمه قرار و فراربیا به عشق چ
ابان شده یه ماه سخت وپرمشغله ای که خیلی سریع داره تموم میشه.

اوایل این ماه به دستور مادرجانم شروع کردیم به خونه تکونی اونم به روشی بسی خانمان برافکن!

تو تموم روزای انجام کارخونه تکونی مهمون داشتیم!!

فکرکنید

یه خونه کوچیک بهم ریخته با فرشای جمع شده و ودر هم وبرهم و مهمون داری:)

و ایناز خانومی که اندازه ده تا مهمون بریز و بپاش داره.

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
از آن‌جایی که قصد دارم در وبلاگم حرف‌هایی را به دور از مسائل روز بنویسم که به درد امروز و البته فردایمان بخورد جنس حرف‌هایم کمی دور از مسائل روز‌هایی است که تاریخ نشر متن‌ها نشان می‌دهد.
با توجه به تجربه‌ی اندکی که در فضای رسانه‌ای این ایام. یعنی قرن چهارده شمسی و یا هزاره‌ی سوم میلادی پیدا کردم به نکته‌ی مهمی رسیده‌ام و آن هم سحری به نام تیتر است. از این سحر خانمان برانداز هر چه بگویم کم گفته‌ام. بیایید با هم کمی

ساعت چهار بعد از نیمه شب است. رفته بودم پارک محل، ورزش کنم که بی­خانمان­­ ها را دیدم. تعدادی روی نیمکت­ های پارک خوابشان برده بود و دو سه نفری با کوله بار زندگیشان که در یکی دو ساک و کوله پشتی خلاصه می­شد دم شیر آب بیدار بودند. یکیشان داشت لباس ­هایش را می­ شست و پهن می­ کرد. ازم ساعت پرسید. گفتم. دیدم جوان بی دندان اما سالمی است چون خیلی از بی­ خانمان­ ها معتاد هستند. خیلی سرحال و با نشاط بود. کیف کردم. موقع آمدن دیدم رفته کناری و زیر اند
بسم رب النور
سلام، در این مطلب به معرفی کتاب باشگاه 5 صبحی ها و مروری کوتاه بر آن می پردازیم.
کتاب "باشگاه 5 صبحی ها" به سبکی داستانی در هر فصل ماجرایی را روایت می کند که در آن نویسنده نکات مدنظر خود را به صورت گفت و گویی میان افراد بیان می کند.
این کتاب داستان سه نفر است.
یک بی خانمان میلیاردر، یک خانم کارآفرین و یک هنرمند در همایش انگیزشی "آقای سخنران" با یکدیگر آشنا می شوند.
بی خانمان دو نفر دیگر را به "باشگاه 5 صبحی ها" دعوت می کند و بدین صورت یک
بسم رب النور
سلام، در این مطلب به معرفی کتاب باشگاه 5 صبحی ها و مروری کوتاه بر آن می پردازیم.
کتاب "باشگاه 5 صبحی ها" به سبکی داستانی در هر فصل ماجرایی را روایت می کند که در آن نویسنده نکات مدنظر خود را به صورت گفت و گویی میان افراد بیان می کند.
این کتاب داستان سه نفر است.
یک بی خانمان میلیاردر، یک خانم کارآفرین و یک هنرمند در همایش انگیزشی "آقای سخنران" با یکدیگر آشنا می شوند.
بی خانمان دو نفر دیگر را به "باشگاه 5 صبحی ها" دعوت می کند و بدین صورت یک
شاید اسباب کشی هم یه جور مرگ باشه... انتقال از خونه ای به خونه ی دیگه... از جهانی به جهان دیگه...
درسته که سکرات موت سخته، ولی به رفتن به یه جای بهتر می ارزه! (البته اگه بریم جای بهتر)
پ‌ن۱: از شب آرزوها، فقط خرس کشیِ یه سری رختخواب و سماور و دستگاه سبزی خرد کن و سطل زباله به ما رسید! نه روزه ای، نه نمازی، نه ذکری، نه دعایی... اینم از رجبی که آرزوشو میکردم! :(
پ‌ن۲: سه شبه که بی خانمانیم... شبی خونه ی داداش کارفرما پلاسیم، شبی خونه ی آبجی زهرا... و  این منم

⭕️⭕️ استاد و ولی نعمت صدرالساداتی بر خلاف او که علت سیل را سپاه و... می دانست، (نهم اردیبهشت امسال در تهران) اعلام کرد علت نابود شدن مزارع و خانه های مردم در استانهای گلستان، لرستان، خوزستان و ... #نفرین_سیده_خانم است. نفرین ایشان هنوز تمام نشده است و در سیل بعدی خانمان همه را از بین خواهد برد! لطفا رسانه باشید و اطلاع رسانی کنید...⭕️⭕️⭕️.
ادامه مطلب
مردی دو دختر داشت یکی را به یک کشاورز ودیگری را به یک کوزه گر شوهر داد. چندی بعد همسرش به او گفت : ای مرد سری به دخترانت بزن واحوال آنها را جویا بشو.
مرد نیز اول به خانه کشاوز رفت وجویای احوال شد، دخترک گفت که زمین را شخم کرده وبذر پاشیده ایم اگر باران ببارد خیلی خوبست اما اگر نبارد بدبختیم.
مرد به خانه کوزه گر رفت ، دخترک گفت کوزها را ساخته ایم ودر آفتاب چیده ایم اگر باران ببارد بدبختیم و اگر نبارد خوبست.
مرد به خانه خود برگشت همسرش از اوضاع پرسی
من خیلی وقته اینجا نیومده بودم الان آسمان وارد یازده ماه شده و دختر لوس فقط برای بغل بابا گریه میکنه و فقط باباشو صدا میزنه آدا و یا آداجا 
دخترک رسما بابایی شده چرا ؟ چون تو بغل می گیرش و باهاش راه میره و چراغ آیفن و هود رو براش روشن می کنه و در کابینت ها را براش باز می کنه و کلا نکن بهش کمتر میگه .
- مرخصی یک هفته مانده به عید تمام شد .
- کوچولو مهمان مامانم هست و راحته اینقدر که ظهرها موقع خداحافظی نه دل بردار دارد نه دل بگذار .
- دختر بزرگتر دیروز
من خیلی وقته اینجا نیومده بودم الان آسمان وارد یازده ماه شده و دختر لوس فقط برای بغل بابا گریه میکنه و فقط باباشو صدا میزنه آدا و یا آداجا 
دخترک رسما بابایی شده چرا ؟ چون تو بغل می گیرش و باهاش راه میره و چراغ آیفن و هود رو براش روشن می کنه و در کابینت ها را براش باز می کنه و کلا نکن بهش کمتر میگه .
- مرخصی یک هفته مانده به عید تمام شد .
- کوچولو مهمان مامانم هست و راحته اینقدر که ظهرها موقع خداحافظی نه دل بردار ندار نه دل بگذار .
- دختر بزرگتر دیروز
این شب مانند شب چهارم میان چند شهید کربلا مشترک است. شب پنجم به حبیب بن‌مظاهر و حضرت عبدالله بن حسن کودک هشت ساله امام مجتبی (ع) نیز منسوب است. عبدالله(ع) در شمار آخرین شهیدانی بود که پیش از شهادت امام حسین(ع) در ظهر عاشورا به شهادت رسید.
زهیر، الگوی عاشقی کربلاست. او تا چند روز پیش، از دیدار حسین(ع) هراس داشت، اما پس از آن که به خیمه امام گام نهاد، هراسش به عشقی جاودانه بدل شد. بارقه نگاه حسین(ع) چنان در جانش اثر کرده بود که از همه هستی خود گذشت و ا
قصّه‌ی ماری که مریم می‌شوددیو آدم‌شکل آدم می‌شود
سنگ خود خواهی اگر گوهر کنیکوره را آتش فراهم می‌شود
خانمان بر باد خوش‌تر، ناز چیست؟دردْ خود در عشق مرهم می‌شود
در دم آن آستان روح‌بخشصد کمر فولاد هم خم می‌شود
این‌ چنین آ: کاه‌وزن و بادروپابه‌پایت اسم اعظم می‌شود
عاقبت حلمی ز شب بالا نشستصبحگه در پرده‌ی بم می‌شود
موسیقی: سمفونیک پوئم "توفان" اثر چایکوفسکی
اعطای رایگان و بی قید و شرط خانه به بی‌خانمانها در فنلاند تعداد این قشر را کاهش داده است. یورونیوز نوشته که بسیاری از بی‌خانمانهایی که حتی برای مدتی بیش از یک دهه آوارۀ خیابانها بودند، برای اولین بار صاحب سرپناهی شده‌اند که می‌توانند آن را خانۀ خود بنامند. این خانه‌ها، آپارتمانهایی کوچک با دو اتاق اند که عمدتا در حومۀ شهر هلسینکی قرار دارند. آپارتمانها دو نفره است و دست‌کم به یک آشپزخانۀ بزرگ و مشترک، یک سالن بدنسازی و یک سونا مجهز است.
به دنبال یک درخواست بی سابقه  از دولت ، به شورا ها 48 ساعت فرصت داده شده است تا برای همه بی خوانمان ها در انگلیس اقامت اضطراری بیابند ، تا یکشنبه همه بی خانمان ها را در آنجا مستقر کنند.
مقامات شورا از ضرورت درخواست استقبال کردند اما با توجه به کمبودهای اسکان در حال حاضر ، از مشکل این کار ابراز نگرانی کردند. این کمبودها این هفته بعد از دستورالعمل موازی دولت برای تعطیل شدن هتل ها بدتر شد. انجمن دولت محلی (LGA) گفت که شوراها در صورت تمدید مهلت به بود
29 سال پیش مثل امروز بود که زمین به خودش لرزید و بسیاری از مردم رودبار ومنجیل بی خانمان کرد .
زمین‌لرزه رودبار _منجیل' در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران در پنجشنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۶۹ (برابر با ۲۰ ژوئن ۱۹۹۰ در ساعت ۲۱ به وقت گرینویچ) در نزدیکی شهر رودبار و روستاهای تابعه در استان گیلان و شمال شرق استان زنجان بروز نمود و تا شعاع ۱۰۰ کیلومتری از مرکز زمین‌لرزه موجب خسارات جانی و مالی فراوان گردید. ارتعاشات حاصل از امواج لرزه‌ای در استان‌های زن
تو دوره زمونه ای که وقت کشی با شبکه های اسما و ظاهرا اجتماعی یه عادت خانمان سوز شده و چه افت ها و اسیب هایی که به زندگی ها نزده، من به لطف بی میلی ای که نسبت به این سبک ابزار ها دارم، اقای خودم هستم...
بیشترین استفاده ای که از بستر مجازی داشته ام در چند سال اخیر مربوط به مطالعه و پژوهش بوده و به ندرت و هر از گاهی هم فیلمی از نظر گذرانده ام...
خوش به حال خودم، حقیقتا از خودم و این بی میلی حال می کنم، وقتم رو می تونم روی خیلی مسائل دیگه سرمایه گذاری کن

باسمه تعالینیایشزیارت عاشوراغزل۲
گفت باقر این زیارت را برای مسلمینلعن کرده ظالمین و غاصبین و ناکثین
بر شمارد ظلم ها را بر ولایت این دعاخوانده گردد روز عاشورا و ایام حزین
شیعیان بر صحت آن می کنند اصرار هامی شود تاکید بر راه حسین و نفی کین
اجر و پاداش قرائت بس مهم است و عظیمتوصیه گردد زیارت بر عموم و مومنین
آل مروان و زیاد و خانمان ظلم و جورمی شوند لعنت بر آنها، تا قیامت در زمین
مهدی موعود آید، منتقم باشد امامنیست رأفت از برای مارقین و قاتلی

در آخرین روزهای سنه هزار وسیصد و نود و هشت شمسی، همان موقع که بلای خانمان سوز کرونا دامن مردمان زمین را گرفته بود و مردم از قرنطینه به ستوه آمده بودند، این بنده ی حقیر مجبور بود تا آخرین روز کاری سال ، برای کسب روزی حلال  به محل کار مذکور برود. در حالی که حوصله ی همایونی از همه چیز و همه کس سر رفته بود تصمیم بر این شد که وبلاگ خاک گرفته ی خویش را به روز نموده و زنگ زمانه را از رخش بزداییم. از آنجایی که ماتحت همایونی بسیار فراخ بوده و مشغولیات 

در آخرین روزهای سنه هزار وسیصد و نود و هشت شمسی، همان موقع که بلای خانمان سوز کرونا دامن مردمان زمین را گرفته بود و مردم از قرنطینه به ستوه آمده بودند، این بنده ی حقیر مجبور بود تا آخرین روز کاری سال ، برای کسب روزی حلال  به محل کار مذکور برود. در حالی که حوصله ی همایونی از همه چیز و همه کس سر رفته بود تصمیم بر این شد که وبلاگ خاک گرفته ی خویش را به روز نموده و زنگ زمانه را از رخش بزداییم. از آنجایی که ماتحت همایونی بسیار فراخ بوده و مشغولیات 
مدل سه تایی
طبقه ممتاز (upper class): ثروتمند (rich)، نیک‌نژاد (well-born)، قدرتمند (power-full)، یا ترکیبی از آنها. 
معمولا صاحب بیشترین قدرت سیاسی
معمولا جزو ثروتمندترین طبقه جامعه 
انتقال ثروت نسل به نسل
در ادبیات مارکس: بورژووازی

طبقه میانی (middle class): کارگرانِ متخصص و کارمندان مثل: معلمان، پزشکان، استادانِ دانشگاه، روحانیون، مدیرانِ کارخانه‌ها، کارکنانِ دفتری، مستخدمانِ دولت و غیره.
پربحث ترین طبقه (به زیرگروه‌های متعددی قابل تقسیم است)

طبقه پایین(low
وزش باد در میان موها و احساس اینکه هوا در اطراف است ، لذت جاده و چشم انداز را دو چندان می کند. این احساس دلپذیر فقط یکی از مزیت های جالب نشستن در پژو 407 است. پژو 407 ظاهری جذاب و اغلب جوان دارد که به همراه یک سقف قابل جابجایی می توانند تجربه هیجان انگیز تری نسبت به اتومبیل های معمولی ارائه دهند. در این مقاله نگاهی دقیق تر به مکانیزم عملکرد سقف های پژو 407 با ویژگی های طراحی و مشخصات فنی آنها خواهیم داشت.طراحی ماشین باز به راحتی بریدن سقف و نصب پارچه
روایته که عصر بیدر مایر (Biedermeier) به فاصله ی ۳۴ ساله کنگره ی وین و انقلاب بورژوازی گفته میشه. این دوره به خاطر تصاویر عامه پسند کارل اشپیتزوگ  و آدریان لودویگ ریشتر از زندگی روستایی ها حالتی رمانتیک داشته و به دوران زندگی خانوادگی و آرامش، رفاه بورژوازی و اعتدال سیاسی معروفه. در واقع عصر بیدرمایر از نگاه آلمان ها آخرین عصر پیش از صنعتی سازیه. عصری مقدس که هنوز آلودگی و انفجار جمعیت، زندگی انسان رو تهدید نکرده و فقر و بی خانمانی پدیدار نشده.
 ا
*خواب بودم نیمه شب در بسترم*
سایه ای افتاد ناگه بر سرم
*خواب بر چشمم هنوز تحمیل بود*
سر بلند کردم که عزرائیل بود
*رنگ از رخسار گلگونم پرید*
آب پیشانی به دامانم چکید
*دست و پایم سست، تن خیس از عرق*
خِس خسی در سینه، جانم بی رمق
*التماسش کردم و گفتم : امان*
گفت : امر است از خدای آسمان
*زندگانی بر سرت پایان گرفت*
از تو باید این دقیقه جان گرفت
*گفتمش : مال و منالم مال تو*
تا رها یابم من از چنگال تو
*گفت : نه هنگامه ی هجران توست*
آنچه داری سهم فرزندان توست
*ساله
A Quiet Dream 2016
نام فارسی: یک رویای آرام
ژانرها: درام، دوستانه
کشور: کره جنوبی
مدت زمان: 1 ساعت 41 دقیقه
عنوان بومی: 춘몽
دیگر اسامی: An Empty Dream , Chunmong
کارگردانان: Zhang Lu
خلاصه داستان: ان یه ری، یانگ ایک جون، پارک جونگ بوم و یون جونگ بین در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. داستان درباره سه مرد بی خانمان است که تلاش میکنند از دختری که صاحب مغازه است و از پدر فلج خودش مراقبت میکند، خواستگاری کنند و دل او را بدست آورند…
ادامه مطلب
آن گلوی نازنینی که تا دیروز جور دولت را می‌کشید و صدای کارگران بود امروز جور قوه‌ی عدالت را نیز می‌کشد و صدای زندانیان شده است. اما گوسفندان این بار با کینه‌ای تاریخی می‌خواهند گلوی اسماعیل را برای قربانی شدن ببرند و دیه‌ی اجداد خویش را بستانند‌. آن قدر به دست سربازان گمنام زده می‌شود که با شنیدن نام امام زمان نتواند از جای خود بلند شود. چه شکنجه‌گران فهمیده‌ای! لابد خواسته‌اند به همه نشان دهند کارگری که حقوق نگیرد نمی‌تواند روی پای
کسی چه می داند؟ اصلا مقصودتان چیست که آدم آخرش می میرد؟شاید انسان صد حس داشته باشد که در موقع مرگ، فقط پنج حس آشنا و معروفش از بین برود و نود و پنج حس دیگرش زنده بماند ..._________________چخوف، باغ آلبالو را سال ۱۹۰۳ نوشت، در گیر و دار بحبوحه ی مبارزات طبقاتی و سیاسی روسیه ی تزاری. در ژانویه ی ۱۹۰۴ در تئاتر هنری مسکو به روی صحنه آمد و در ماه ژانویه ی همان سال، چخوف با بیماری مهلک و خانمان سوز سِل، زندگی و نمایش را بدرود گفت. باغ آلبالو آخرین و تخیل برانگی
خانه‌ی دل رونقش از سوختنجان به سر شعله‌ی حق دوختن
کلبه‌ی آباد به از کاخ زاردیر خرابات به از ملک تار
پرچم عشق تو به دل داشتمجرأت حق کردم و افراشتم
خامشی و مستی و دلدادگیچیست به از پیرهن سادگی
بار سفر بستم و راهی شدماز ره درویش به شاهی شدم
آن ره باریک که طاق دل استخلوت پنهان و اجاق دل است
گفتمش ای جان تو نوایت خوش استملک تو و حال و هوایت خوش است
مرحمتی باد که ساکن‌رُوانخانه کنند این ره بی‌خانمان
محفل ما باد به کویی نشاندتشنگی جان به سبویی نشا
امروزه برندینگ فوق العاده مهم شده است و یکی از موثرترین فرم های برندینگ طراحی لوگو حیوانی است.
این روزها و در این عصر از شبکه های اجتماعی برندینگ به چه معناست؟
برندینگ راهی است که شما می توانید هویت و سیمای سازمان خود را بسازید.
برندینگ ایجاد یک نگاهی است که مصرف کنندگان فورا در سطوح مختلف فکری تشخیص می دهند. این همان راهی است که شرکت شما ارزش کلیدی خود را بیان می کند، آیا محصولات با کیفیتی برای زیباسازی خانه میفروشند یا برای خیریه حیوانات ب
روز جهانی کارگر گرامی بادکارگران همواره جزو مهم ترین نیروی های کار در جهان به حساب می آمده اند. چه زمانی که کار در مزارع بود و چه در زمانی که به واسطه انقلاب صنعتی چرخ کارخانه ها روزبه روز بیشتر میچرخید. اما یک مسئله اساسی در اینجا مطرح بود و آن نیروی کار کارگر بود، تنها سرمایه ای که کارگر میتوانست بر روی آن حساب باز کند نیروی کارش بود و به عبارت دیگر فروش جانش.     این نیروی کار مسئله بسیار مهمی است، در ایالت متحده آمریکا قبل از وقوع جنگ های د
بازخوردی برای مطلب «جمله‌ای هولناک!»
پس از انتشار پست «جمله‌ای هولناک» در تاریخ ۶ اردیبهشت ۹۸، خانم «طیبه نوحی»، استاد دانشگاه، مطلبی در آن‌باره نوشته‌اند، که با تشکر از ایشان، می‌خوانیم:«تاثیر کلمات، بر روح و روان خود و دیگران، مسئله‌ای است که علم آن را اثبات کرد‌ه است. جملات به کار برده در طی شبانه‌روز، بار منفی یا مثبت را منتقل می‌کنند، چنان‌که شما استاد نکته‌سنج، یکی از این جمله‌ها را بیان کرده‌اید. افکار منفی، ناخودآگاه، به ا
بر اساس مستندات و آمارهای رسمی، نه توهمات و شنیده ها و برداشت های شخصی:

کشورهایی که بالاترین میزان خیانت به همسر در دنیا و دارن (2016)
تایلند، دانمارک، ایتالیا، آلمان، فرانسه، انگلیس...

کشورهایی که بالاترین میزان بی خانمان در دنیا رو دارن (2012 تا 2019)
آلمان، آمریکا، انگلیس، فرانسه، سوئد، کانادا...

کشورهایی که بالاترین میزان خودکشی در دنیا رو دارن (2016)
آمریکا، ژاپن، فرانسه، استرالیا، آلمان، انگلیس، ترکیه...

ادامه مطلب
بیماری‌ها، بلایای طبیعی مانند زلزله و سونامی که باعث مرگ زجرآور، بی‌خانمان شدن، ناقص شدن و از دست دادن خویشان و نزدیکان می‌شود، ستم و جفاکاری انسانها در حق یکدیگر، درد و رنج حیوان‌ها در طبیعت از جمله مصادیق شر هستند. دلیل اینکه این رویدادها را شر می‌نامیم این است که موجب رنج، درد، و آزار موجوداتی می‌شوند که توان تجربه درد و رنج را دارند.  چگونه ممکن است خداوندی که همه کار می‌تواند بکند و به همه چیز داناست و خیر مطلق است جهانی بیافریند ک
چند سالی است که مصرف سیگار و قلیان در پارک ها و بوستان ها ممنوع شده، اما متاسفانه همچنان شاهد استعمال این مواد در فضای سبز و آلوده کردن هوا مخصوصا هنگام وررزش صبحگاهی مردم هستیم. کاش همانطور که به تمیز و مرتب بودن خودمون توجه داریم کمی هم به پرورش شخصیتمون توجه کنیم و فقط به فکر راحتی و آسایش خودمون نباشیم. وقتی در هوای مطبوع پارک هوس دود کردن سیگار به سرمون میزنه  به نیمکت های مجاورمون و خانواده هایی که برای آرامش و هوای دلپذیر پارک اومدن هم
امروز که اولین روز گرامیداشت مقاومت رزمنده هامونه، یاد آلبوم بازی عوض شده افتادم. این آلبوم که سال نود نشر شده اثر علیرضا عصار دوست داشتنی و از بهترین و شنیدنی ترین آلبومای موسیقی حماسی ایران که به وصف همین شجاعت، مقاومت، فداکاری و جانفشانی مبارزان و سربازان جنگ خانمان سوز و ویرانگر هشت ساله تاریخ معاصرمون پرداخته. اشعار این آلبوم و خصوصا این چندترانه ای که بصورت ویدئو گذاشتم، واقعا زیبا و تامل برانگیزه، موسیقی این آلبوم هم شنیدنی و حرف
امسال به خیلی ها تلفن نزدم برای تبریک عید، یاد پارسال افتادم، رفتم خونه شون، تعارف کردم تشریف بیارید خونه ی ما هم،خانومه گفت:
ممنون ما خودمون خونه داریم!
بهش گفتم میدونم، خواستم دور هم باشیم بهمون خوش بگذره، وگرنه ما هم بی خانمان نیستیم اومدیم اینجا عید دیدنی...
ادبش ستودنی بود اصا...یه بارم بهش گفتم به بچه هاشون گفتم وقتی شما مکه بودین، که بیان پیش ما، بهشون خوش بگذره، یه طوری نگام کرد که انگار شاخه درخت گردوی ۵۰ ساله ی باغشو شکستمدر این مثل

سالها بعد مثل برگ دیکته‌ی ۱۷ ما که از میان دفتر املا با خشم حذف میشد، شاید این روزها هم از تاریخ کشورت گم شود!
شاید با بسته شدن آخرین چشم‌هایی که امروز را به جان چشیده بود، دیگر کسی از آبان غبار آلود تا دی ماه استخوان سوز۹۸ را نشناسد.
شاید کسی یادش نماند که این روزها مادران شما و پدرانتان چطور سینه‌ی خیابان را شکافتند تا امید بکارند، تا خوشبختی بیافرینند و آرامش خلق کنند!
صنم،سمین یا حنیف من، چند روزی از انهدام هواپیمای مسافربری ا-و-ک-ر-ا-ی-
سلاااااااام به همگی
حالتون چطوره؟ من که خودم تو یه حالت سردرگمی به سر میبرم. زدن موشک به هواپیمای
مسافر بری :/ وات د فاک؟؟ الانم که خیاباونا پر از گارد ویژس و مردم معترض و خلاصه در
یه آبان دیگه ولی خشمگین تر به سر میبریم ! کاش یه خزه ای جلبکی چیزی تو اقیانوس
های آرام بودم :/ امتحاناتمون شروع شدن و بعد از هر امتحان با لذت جزوه ها و عکسا رو
ازگوشیم پاک میکنم فکر کنم این تنها خوشیم تو این اوضاعه !
دارم بی خانمان ، روحو بگیر و سقوط بر روی تو رو میبین
متن شبهه
‏ اهتزاز پرچم عراق در میدان آزادی تهران! 
باور کردنی نیست، ایرانی هرگز در تاریخ چنین تحقیر نشده بود. هشت سال با تحریک ارتش عراق، جنگی خانمان‌سوز را آغاز و ایران را ویران کردند. میلیون‌ها تن را به خاک سیاه نشاندند تا سی سال بعد، پرچم همان کشوری که جوانان ما را کشت، مجروح کرد و اسیر تخت آسایشگاه‌ها ساخت، در بزرگ‌ترین میدان تهران برافراشته شود. 
پاسخ خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان را چه می‌دهید؟ آیا خون شهیدان هشت سال جنگ را پای
زلزله تهران که اومد مجبور شدیم سوار ماشین بشیم و بریم به یک جای امن . پس توی خیابون‌ ها می‌ چرخیدیم و من مردم رو تماشا می‌ کردم . همه بیرون بودند . انداختیم به اتوبان امام علی و رفتیم و یک جایی که احتمالا خیابان دور دور هم بود ایستادیم . اولین بار بود که اینقدر واضح اختلاف طبقاتی رو می‌ دیدم . ماشین هایی که تا ۵ میلیارد تومان قیمت داشتن مشغول جولان دادن در خیابان ها بودن . و شخصی داشت گل می فروخت سر چهار راه . چقدر دیدن این فاصله طبقاتی تخله . یعن
با وجود تیکه پاره شدن هم وطنام
بی خانمان شدن خیلی ها
تیکه پاره شدن مردم منطقه ای که ازش بیرون اومدم و توش به دنیا اومدم
فقر، نداری، 
ولی امید و انرژی ای که توی هم وطنام، هم زبان هام (که محدود به کشورم نیستن) و همه کسانی که از منطقه من بیرون میان، مخصوصا اونهایی که مثل خودم معمولی و عادی بزرگ شدن، دارن، از همه مردم کشورهای مرفه بیشتره.
خیلی دوستون دارم.

قلبم تیکه تیکه و ریش ریش هست.

حداقل سه هفته میشه که درست نخوابیدم.

غم دوری، مهاجرت، نداری
نیمی از ثروت خالص جهان متعلق به 1٪ برتر است. آماری خفه کننده برای بشریت. در مورد این فکر کنید چگونه می شود به طور همزمان افرادی که بی خانمان هستند، باید روزانه تلاش کنند تا اهداف خود را برآورده کنند و از گرسنگی نمیرند، و افراد با پول بیشتر - از آنچه می توانند در دوره زندگی هزینه کنند فراتر استفاده کنند؟! اما این چیزی نیست جز سرمایه داری در خشن ترین مدل خود. به دلیل همه گیری COVID-19 در هفته های اخیر صحبت های زیادی در مورد سرمایه داری شده است. بیماری
خب فهمیدم که من نسخه نصفه نیمه رو گرفته بودم و درواقع کتاب حدود 1400 صفحه هستش و خوشبختانه نسخه کامل هم سریع پیدا شد :/ کاش از خدا یه چی دیگه می خواستم... از صبح همه به خونمون حمله کردن و مهمون داشتیم، عصر هم بلای خانمان سوز سرمون نازل شد و خاله م با نوه ش اومد خونمون. نوه ش یه بچه سوسول و پررو و تقریبا وحشیه. خاله من انتظار داره که همه دنیا دست نگه دارن و از این موجود ظریف و شکننده مراقبت کنند. درسته که بچه هستن ولی این مورد حتی طاقت یک لحظه بدون باری
"کسانی که فاقد اهدافی برای پیشرفت هستند، به ناچار رو به سقوط می‌روند. آن‌ها به کسی که سیگار را ترک کرده، یک نخ سیگار تعارف می‌کنند!  و به یک الکلی سابق، یک بطری آبجو! 
وقتی موفق می‌شوید، حسادت می‌کنند. دست از حمایت شما می‌کشند یا سعی می‌کنند شما را به خاطر پیشرفتتان، مجازات کنند! 
شاید سعی دارند شما را آزمایش کنند تا ببینند که راه‌حل شما واقعی است یا نه. اما بیشتر اوقات، آن‌ها شما را پایین می‌کشند چون پیشرفت‌های تازهٔ شما، شکست‌های آن
رمان ولادت نویسنده: سعید تشکری انتشارات نیستان
رمان ولادت : داشته هایت را به نور روشن و خانه دلت را به آذوقه های معنوی انباشته…

رمان ولادتنویسنده: سعید تشکریانتشارات نیستان
معرفی:
گاهی فکر و اندیشه و روح و معلومات انسان نیاز به یک بازخوانی آسمانی دارد. رمان ولادت داشته هایت را برایت با نور روشن می کند و خانه دلت را به آذوقه های معنوی انباشته می کند.کمی عشق، کمی صبر و کمی فکر نیاز است که این رمان عمیق و دلنشین را تا انتها بخوانی.
بریده کتاب(۱)
صدای اخبار شبکه یک که داره برای بابا پخش می‌شه تا توی اتاق می‌آد. من توی اتاق‌ام و در بسته است؛ من بیشتر وقتم رو توی اتاقم و در بسته است. صدای اخبار تمرکزم رو کم می‌کنه؛ ولی هدفون نمی‌ذارم که یه صدای دیگه به صداها اضافه نشه و سعی می‌کنم صدای اخبار رو ببرم به حاشیه؛ اخباری که داره از دیدار دانشجوها و نخبه‌ها با رهبری می‌گه. مشغول کتاب خوندنم و مطلبی که می‌خواستم رو به‌زور از گوشه و کنار مصاحبۀ پل استر می‌کشم بیرون و دفترچه‌ی سرخ رو می‌

سلام یوکا؛
اینجا من غریبه‌ام. در خانه‌ای که بزرگ شدم غریبه‌ام. در شهری که تمام عمرم را در آن نفس کشیدم غریبه‌ام و از تو چه پنهان که نسبت به این شهر تنفر خاصی دارم.
چه کنم؟ نه می‌توانم فرار کنم نه می‌توانم بمانم. چه کنم. حتا کسی نیست به جز تو. تو، یک موجود خیالی که از فرط بی‌خانمان بودن احساسم به خانه‌ی نامه‌هایت پناه آورده‌ام.
هیچ‌کسی به جز تو نفهمید چه‌قدر نامه نوشتن را دوست دارم.
دلم می‌خواهد به اندازه‌ی تمام عمرم گریه کنم. به اندازه
با وجود تیکه پاره شدن هم وطنام
بی خانمان شدن خیلی ها
تیکه پاره شدن مردم منطقه ای که ازش بیرون اومدم و توش به دنیا اومدم
فقر، نداری، 
ولی امید و انرژی ای که توی هم وطنام، هم زبان هام (که محدود به کشورم نیستن) و همه کسانی که از منطقه من بیرون میان، مخصوصا اونهایی که مثل خودم معمولی و عادی بزرگ شدن، دارن، از همه مردم کشورهای مرفه بیشتره.
خیلی دوستون دارم.

قلبم تیکه تیکه و ریش ریش هست.

حداقل سه هفته میشه که درست نخوابیدم.

غم دوری، مهاجرت، نداری
دانلود سریال کره ای Romantic Doctor 2
با بازی لی سانگ کیونگ و ان هیو سوپ
اثری ازسازندگان دکتر رمانتیک 1 و بی خانمان

نام ها: دکتر رمانتیک فصل دوم
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه SBS
ژانر: عاشقانه | پزشکی | درام
تاریخ پخش: 16 دی 1398 – Jan 6, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: دو شنبه و سه شنبه ها
مدت زمان: 65 دقیقه
وضعیت: پایان یافته 
بازیگران:
Han Suk-Kyu – Lee Sung-Kyung – Ahn Hyo-Seop
قسمت 16 (آخر) اضافه شد.
زیرنویس فارسی قسمت آخر اضافه شد.
ادامه مطلب
سلام

نمیخواستم اینو بنویسم ولی دیدم که پست های وبلاگم خیلی جنبه تحلیلی و خشک و بی مزه دارن گفتم یکم چیز شاید جالب هم توش بیارم. 
چند وقت پیش روز تعطیل بود و دیر بیدار شده بودم. چند روز قبل خیلی حالم خوب بود و این دیر بیدار شدنه خیلی حس منفی ای داشت. گفتم برم بیرون قدم بزنم نزدیک درختا. یه جایی هست همیشه میرم. هیچ کسی نیست میشینم با خودم و طبیعت یه یه ساعت فکر میکنم. 
گفتم سنگ تموم بزارم، یه ساندویچ خفن برای خودم درست کردم، مایونز و خیار شور و گو
با ۱۰ چهره مشهوری آشنا شوید که روزگاری بی خانمان و فقیر بودند ،ما همیشه سلبریتی های محبوب مان را خندان و خیره کننده به خاطر می آوریم و تصور می کنیم آن ها زندگی ای فوق العاده با شغلی هیجان انگیز و بی دردسر دارند، تنها کار مورد علاقه شان را انجام می دهند و پول خیلی زیادی در می آورند. اما بسیاری از چهره های مشهور این ضرب المثل معروف که نابرده رنج گنج میسر نمی شود را با تمام وجودشان تجربه کرده اند. در ادامه به تعدادی از چهره های مشهور می پردازیم که
:)
پسرای بنگتن دو هفته میرن امریکا برای یادگیری هیپ هاپ که معلم هایی دارن :)
توی قسمت اول پسرا پاشونو میزارن امریکا و تفریح میکنن و بازی میبینن میرن لب دریا و... و نصف شبی میدزدنشون میبرنشون جایی که باید برن :)
وای فقط قیافه ی هوپی وای معرکس ینی ترس و تعجب و یک میام برات خاصی توی نگاهاش بود.
اولین معلم شون خولیو بود بی اعصاب به نظرم با اون موهاش :/
وای فقط رفتار ته ته برگشته بهش میگه بترکونیم واااااای خدا چرا اینقدر این بشر کیوته ینی دوبربار عاشقش
خیییییلی وقت بود از ژانر فانتزی چیزی نخونده بودم. این کتاب رو هم  پاییز جان معرفی کرده بود. کتاب نسبتاً خوبی بود ولی نه به اون اندازه که بگم حتماً بخونید. 

داستان اینجوریه که توی اون سرزمین خیالی، چندین بخش وجود داره و هر کدوم از بخش‌ها یه خصلت خوب انسانی رو ارج می‌نهن و بر طبق اون رفتار می‌کنن. از تمام بچه‌ها در سن ۱۶ سالگی آزمون استعدادسنجی گرفته میشه؛ یه مایع بهشون تزریق میکنن و اونا وارد فضای شبیه سازی میشن و طبق واکنش‌هایی که به هر م
بیا یه لطفی کن
یه مدت فکر نکن...
دنبال جمله نگرد...
واژه ها رو کنار هم نچین...
دنبال پایان تلخ داستان نباش...
زندگی داستان نیس...فیلم هم نیس...
زندگی فقط یه سکانسه...
مثل برق یه سیلی ...
مثل یه بغل محکم...
مثل یه جیغ بنفش از سر هیجان...
مثل یه نفس از سر آسودگی ...بعد از یه کنکور که واست آسون بوده...
به قول سهراب زندگی یافتن سکه ده شاهی در جوی خیابان است...
زندگی همین لحظه هاییه که انقدر سریع دارن میگذرن که واست توهم تداوم ایجاد کردن...مثل خط های سفید وسط جاده ...ک
◀️سرنوشت شیلی،گرانادا، گواتمالا، السالوادر،پاناما کاملاً در انتظار ونزوئلا است.کوبا بدلیل آزاد مردان کوبایی وحمایت های بیدریغ شوروی وفضای جنگ سرد وشکست وناکامی وسرخوردگی شدید امریکاییها وعدم سیطره غول های رسانه ای امپریالیسمی در آن دوران و رهبری دوراندیش وتوانا و استواری توانست بلای خانمان‌سوز آمریکا و شرکتهای  چند ملیتی را از سر کوبا تا حدودی دور نماید. اما ونزوئلا تا کجا....
▫️قاره آمریکا از دید ایالات متحده خانه اختصاصی آمریکا ا
گونه هایش سرخ شده بود و آب دهانش را به سختی پایین میداد. گفتم:خب احوال شما خانم؟ پادرد خانم والده چطور است؟ آلزایمر پدرتون چطور؟
اما در دلم داشتم میپرسیدم: خودت خوبی؟ دلت خوبه؟ تنت سلامته؟ دماغت چاقه؟ تو،تو،تو،تو خوبی؟
لب هایش را ورچید و گفت:سلام دارن خدمتتون
و سرخ تر شد.
میخواستم بگویم: کم کم ذوب میشوی دختر، خجالت مختصر کن! ذوب در رگهای من میشوی...
گفت: ببخشید مزاحم شدم، اومده بودم حاج خانم رو ببینم. نمیدونستم شما...یعنی...من خبر نداشتم شما الا
میدانید زیاد حوصله ی مقدمه چینی ندارم.
بگزارید رک و پوست کنده بگویم که یکی از همین شب ها عروسی یکی از اقوام نزدیک من است.
خانواده ی دختر مدتی است که دارند تدارکات جهاز را میبینند و حدودا 3روز است که وسایل را در خانه داماد میچینند.
من دیروز و پریروز انجا رفتم تا کمک بکنم اما با انبوهی از وسایل بی مصرف و چشم هم چشمی روبرو شدم که هنوز هم از فکر کردن به ان تنم میلرزد.
خودم به شخصه بیشتر از 4نوع جا قاشقی دیدم که یا به کابینت متصل میشد یا به بالای ظرفشور
میدانید زیاد حوصله ی مقدمه چینی ندارم.
بگزارید رک و پوست کنده بگویم که یکی از همین شب ها عروسی یکی از اقوام نزدیک من است.
خانواده ی دختر مدتی است که دارند تدارکات جهاز را میبینند و حدودا 3روز است که وسایل را در خانه داماد میچینند.
من دیروز و پریروز انجا رفتم تا کمک بکنم اما با انبوهی از وسایل بی مصرف و چشم هم چشمی روبرو شدم که هنوز هم از فکر کردن به ان تنم میلرزد.
خودم به شخصه بیشتر از 4نوع جا قاشقی دیدم که یا به کابینت متصل میشد یا به بالای ظرفشور
فرهنگ غربی و سبک زندگی لیبرالیستی به دلیل پرداختن و بها دادن افراطی به لذّت‌جویی و مخصوصاً امیال جنسی و اعتقاد به یک آزادی غیر منطقی برای انسان، ظاهری جذاب را برای هر بیننده‌ ناآگاهی که از دور نگاه می‌کند رقم می‌زند، و این اتفاق مخصوصاً وقتی حرف از پیشرفت علمی در غرب می‌شود جذاب‌تر و فریبنده‌تر می‌شود؛ ولی غافل از اینکه این سبک زندگی و این نحوه مدیریت جامعه بر خلاف فطرت انسانی و گرایشات الهی انسان است و باطنی آلوده، بنیان‌کن، خانمان
به گزارش هموار کنکور، چند ماهی است که تمام دنیا گرفتار یک موجود میکروسکوپی شده اند، به نام ویروس کرونا!
ویروسی که شاید در یک قرن گذشته از نظر مرگ و میر و درصد خطر بی سابقه است.
متخصصان بهداشت و درمان راه های مختلفی را برای انتقال این ویروس از فرد بیمار به دیگران معرفی کرده اند.
راه هایی که علاوه بر تماس و نزدیکی فیزیکی، شامل تنفس هم می شود.
ویروس کرونا حتی از طریق تماس دست آلوده فرد به چشم ها نیز او را درگیر می کند.
خلاصه که این بیماری هرچه هست و
بهترین جا برای غرغر کردن همین وبلاگ خودمان هست.اگر آشنایی هم مسیرش به اینجا خورد که نمیخورد،خسته تر از آن
هست که بیاید و کامنت بگذارد و کلی چرا و چی شده؟بپرسد.اما توی اینستا هنوز لب به غرغر باز نکرده ای که هزارتا کامنت
از دوست و آشنا برایت می آید که:
چی شده؟..منظورت منم؟..من کاری کردم؟..چرا؟..راحت باش..تا بخوای به این همه کنجکاو جواب بدهی اصلا غرغر کردن 
یادت می رود
القصه
چند روز پیش یکی از بزرگان فامیل یک حرکتی زد که هنوز روی مخ بنده می باشد تازه
کتاب گنجینه عفاف : قدر داشته هایمان را بدانیم، میراث بانویمان زهرا قیمتی ست…

کتاب گنجینه عفاف : مهدی نصیریان دهزیری، نشر اندیشه صادق
معرفی:
تا حالا یه عالمه مطلب کوچولو وخیلی جالب یه جا دیده بودی؟ الان میتونی ببینی! وقتی این کتابو میخونی، می فهمی چی داری که خودت خبر نداری…؟!همه می دونند ولی تو قدرشو نمی دونی..اونی که نداره داره زجر میکشه ولی تو که داری حواست نیسیت! بخون تا بفهمی چی میگم!
بریده کتاب(۱):
زن ومرد، دختر وپسر نامحرم مثل دوسیم برق
۴۱سال پیش الله اکبر گفتیم و شاه را سرنگون کردیم و خیال‌مان راحت شد. اما دوتا شاه دیگر باقی مانده بود. یکی همان به قول فیدل کاسترو در سفرش به ایران: «شاه بزرگ‌تر» یعنی آمریکا و دیگری به قول بنده «شاه‌های کوچک‌تر» در داخل ساختارهای خود جمهوری اسلامی. آنانکه پیش از سال ۵۷ شاید رعیت بودند اما پس از انقلاب با حضور در بعضی موقعیت‌ها و مدیریت‌ها خوی شاهی و عقدهٔ پادشاهی خویش را آشکار کردند. مجال‌دادن به این جماعت مایهٔ تحریف انقلاب و انتقاد حق‌
آنچه اکنون تقریباً برایمان مسلم شده این است که موضوع قرنطینه و بحران کرونا به‌رغم همهٔ مشکلات، دستاوردی بزرگ داشته است؛ اینکه «کرونا مفهوم خانه را به ما بازگردانده است.» این روزها بسیار این قول هایدگر را به یاد می‌آورم که می‌گفت: «انسان معاصر بی‌خانمان شده». واقعاً هم تصور می‌کنم که خانه چند ‌دهه‌ای بود که به نازل‌ترین مراتب کارکردی‌اش تقلیل یافته بود. ما از صبح تا شب را خارج از خانه سپری می‌کردیم و توقعمان از خانه جایی بود که بتوانی
فیلم نامه‌نویسی و داستان‌سرایی اتفاقی است که نویسنده در آن به راحتی می‌تواند با تنظیم نوع گفتگو و رفتارهای شخصیت‌های داستان هر آنچه که خودش می‌پسندد را بدون در نظر گرفتن واقعیت‌ها و توانمندی‌‌های انسان به تصویر بکشد و صحنه‌های جذّاب و مهیّجی برای بیننده و شنونده ایجاد کند.سبک زندگی غربی و سریال‌ها و فیلم‌های جذابی که از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای به جهان و مخصوصاً کشور ما مخابره می‌شود از این وضعیت مستثنی نیست و رسم رسومی از بی‌غی
آهن شکسته, دمپایی پاره آدم کورکچل میخریم
سالها بود در موسم رمضان, رسانه ملی برنامه هاییکه حال و هوای رمضان داشت, پخش میکرد. سیما با مجموعه هایی متفاوت, یکی با فضای طنز, دیگری عبادی و ... 
ولی رمضان 98 متفاوت است, انگار که تخم افسرگی و تنش روحی و روانی پخش شده است.
فضا اصلا بوی رمضانی ندارد. از طنز هم خبری نسیت!
سه مجموعه برای این ماه تدارک شده, از یاد رفته, برادر جان و دلدار.
هریک نمایشگر زندگی چند خانواده , هر خانواده درگیر مشکلی جدّی و خانمان براند
جمعه: دوباره برای تماشای بازی تیم بچه‌های محله سری به مسابقات لیگ فوتسال مشهد زدم. مربی و بازیکنان از بردهای پرگل قبلی‌شان مغرور بودند! با بازیکنان ذخیره وارد میدان شدند. همان اول بازی گل خوردند! بازیکنان اصلی سریع جایگزین شدند ولی بازی تا دقایق آخر به نفع تیم حریف بود که در نهایت با داد و بیدادهای مربی و تغییر استراتژی‌های زیاد با اختلاف یک گل توانستند پیروز بشوند! نکته مربی به بازیکنانش در رختکن ورزشگاه قابل توجه بود: «موفقیت‌های زیاد ه
سلام
بعضی وقتا واقعا این خوابا بشدت سورپرایز کننده میشن. 
خواب دیدم تو یه خونه بیدار شدم که 4 5 تا اتاق داشت. سبک خونه اش شبیه همین خونه ی خودم بود. گیج بیدار شدم ببینم که کجا ام و چی کار دارم میکنم. دیدم وسایلم نصفش توی چمدون ریخته و بقیش هم پخش و پلاست جاهای دیگه. انگار مدت زیادیه اونجا ام. همینجوری گیج داشتم فکر میکردم چخبره که صدای یه آدم شنیدم. رفتم بیرون و دیدم یه نفر که فکر کنم هندی بود هستش. گفتم کجا ام گفت اتاواس اینجا. همش داشتم فکر میکردم
ژانر:زندگی نامه،درام
یک دلال آثار هنری به نام ران هال را روایت میکند که با یک بی خانمان دوست میشود تا بتواند به زنی که علاقه دارد نزدیکتر گردد و در آینده با وی ازدواج کند ولی آیا همه چیز به همین سادگی تمام می شود یا مشکلات زیادی بر سر راهش خواهد بود
DOWNLOAD  

فیلم رما برنده بهترین فیلم خارجی زبان، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمبرداری است و اتفاقات داستان در کشور مکزیک می افتد و شخصیت های اصلی فیلم، از یک خانواده ثروتمند و خدمتکار مکزیکی تشکیل می شود. خدمتکار مکزیکی یعنی کلئو نقش اصلی فیلم هست و روند داستان حول زندگی اسن شخصیت دور می زند. کلئو خدمتکاری هست که مورد محبت خانواده هست و دو بچه کوچک خانوده او را خیلی دوست دارند و مادر بچه ها هم با وجود برخی عصبانیت ها باز هم نسبت به او محبت دارد. یک
تنها چیزایی که از این چند روز یادمه اینه که میخواستم
کلی حرف بزنم یادم رفتن همشون !!
فیلم جرئت یا حقیقت رو دیدم جالب بود از تهش خیلی
​​​​​​خوشم اومددد . راجع یه اکیپ دوستیه که برای تعطیلات
میرن مسافرت به پیشنهاد یه پسر غریبه میرن تو یه کلیسا
جرئت حقیقت بازی میکنن و از اون به بعد بازی میاد 
دنبالشون: حقیقت رو بگو یا بمیر جرئتو انجام بده یا 
بمیر !! ⁦(ノ゚0゚)ノ~⁩
به نظرم بیشتر رو خود این کار کرده بودن بعد مثلا مردن اشخاص مثل فیلمای عادی که سروک
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از یورونیوز، تو یکی از این تفحص ها از تقریبا دو هزار نفر در ایالت فلوریدا تست پادتن (آنتی بادی) مصیبت «کووید ۱۹» گرفته شد. استفهام دیگر همچنین به خشکی امدن روی ساکنان یکی از خانه های سالمندان ایالت واشنگتن ادا شد. یافته های این دو پژوهش که روز جمعه منتشر شد بر نگرانی دانشمندان مبنی بر اینکه گروهی از مبتلایان بدون آنکه بدانند راوی سنخ جدید ویروس کرونا هستند افزوده است. مولود استفهام دانشگاه پزشکی میامی نشان می د
..

دلتنگم. نمیدانم برای چه!
تا جایی که خاطرم هست این دلتنگی همواره با من بوده است. گاهی غلیظ..گاهی خفیف
در کافه های زیرزمینی،  در کوچه پس کوچه های نجف...نیمه های شب و صلاه ظهرهای تابستان..
در کلاس آناتومی یا پای درس استاد فاطمی نیا
در اتوبوس...در اتاق پرو...در بزن و بکوب عروسی فامیل
در
اثنی خواب حین گذر از خوابی به خواب دیگر.
خاطرم نیست شاید آن وقتی که در بطن مادرم بودم و محتمل است آن زمانی که همصحبت خاکم..

دلتنگم نمیدانم برای چه و نمیدانم دلتنگی به
ژانر : انیمیشن
محصول کشور : ایالات متحده آمریکا
کارگردان : Chris Renaud
ستارگان : Eric Stonestreet, Kevin Hart, Louis C.K.
اتفاقات در آپارتمانی در محله‌ ی منهتنِ آمریکا می‌ گذرد که در آن زندگی سگی به نام مَکس به عنوان یک حیوان خانگی با آمدنِ یک هم‌ خانه‌ ی دیگر به نامِ دوک تغییر می کند. آنها همیشه با هم اختلاف و درگیری دارند، اما وقتی که می‌ فهمند یک خرگوشِ زِبلِ سفید به نامِ گوله‌برفی سعی دارد تا یک ارتش از همه ی حیوانات بی خانمان تشکیل دهد تا انتقامی از حیواناتِ
تو خم از مد می افتی!

مدل معروف دهه ۱۹۸۰ که زمانی
عکسش روی جلد مجلات بود، در شمال شرق اسپانیا کارتن خوابی می‌کند
روزگاری «ناستازیا
اوربانو» تنها ۲۰ روز از سال کار فشن می کرد و یک میلیون دلار درآمد داشت و عکسش روی
مجلات مد و فشن و ... بود و حالا در ۵۷ سالگی بی خانمان شده و در خیابان‌های بارسلونا
می‌خوابد.

جائل استراس برنده رقابت برترین
مدل آمریکا بود اما اعتیاد به شیشه زندگیش را نابود کرد. مدل 33ساله پس از 5سال اعتیاد
و زندگی در خیابان چند سال

جماعتی که در سده اخیر، به بزک دوزک اومانیته بوده اند و این متاع مجهول را به هزار ترفند و فریب به خلق الله تپانده اند، این روزها حال و روز خوشی ندارند، عصبی اند و به بهانه ای اندک، پاچه می گیرند! چرا؟ چون ابتدایی ترین انتظار از اومانیسم، حفظ جان انسان هایی است که امروز در غرب، در گوشه خیابان و راهروی بیمارستان، وَک و وِل شده اند و برای یک تست کرونا باید هزار دلار بپردازند! این همه، در صورتی است که جوان باشند و در غیر این صورت، پیشاپیش خیالشان
خرید گوگرد معدنی زرکوه پس از جستجو، پیگیری و بررسی های لازم و مستمر از مصرف کنندگان گوگرد طلائی و سوپر طلائی معدن زرکوه به منظور دفع آفت خانمان برانداز و پسیل پسته به این نتیجه رسیده است که گوگرد معدن زرکوه بهترین انتخاب است.
برای کمپوست کردن کود حیوانی حتما باید نکات زیر را رعایت کنید:
1- کود حیوانی میبایست حداقل 40% رطوبت داشته باشد.
2- کود حیوانی میبایست حتما بصورت کپه و یا همان کله قندی روی هم قرار گیرد که شرایط فعالیت باکتریهای موجود در گو
خرید گوگرد معدنی زرکوه پس از جستجو، پیگیری و بررسی های لازم و مستمر از مصرف کنندگان گوگرد طلائی و سوپر طلائی معدن زرکوه به منظور دفع آفت خانمان برانداز و پسیل پسته به این نتیجه رسیده است که گوگرد معدن زرکوه بهترین انتخاب است.
برای کمپوست کردن کود حیوانی حتما باید نکات زیر را رعایت کنید:
1- کود حیوانی میبایست حداقل 40% رطوبت داشته باشد.
2- کود حیوانی میبایست حتما بصورت کپه و یا همان کله قندی روی هم قرار گیرد که شرایط فعالیت باکتریهای موجود در گو
:)
پسرای بنگتن دو هفته میرن امریکا برای یادگیری هیپ هاپ که معلم هایی دارن :)
توی قسمت اول پسرا پاشونو میزارن امریکا و تفریح میکنن و بازی میبینن میرن لب دریا و... و نصف شبی میدزدنشون میبرنشون جایی که باید برن :)
وای فقط قیافه ی هوپی وای معرکس ینی ترس و تعجب و یک میام برات خاصی توی نگاهاش بود.
اولین معلم شون خولیو بود بی اعصاب به نظرم با اون موهاش :/
وای فقط رفتار ته ته برگشته بهش میگه بترکونیم واااااای خدا چرا اینقدر این بشر کیوته ینی دوبربار عاشقش
جنگ، پناهندگان سوری، ترور، اقتصاد‌های مریض و وابسته، تحریم، بیماری، ویروس‌های کشنده و خطرناک، فقر، گرسنگی، فاصله طبقاتی، کلاهبرداری، مرگ عشق، دروغ، پول دزدی، مواد مخدر، مدهای وحشی، بی رحمی، زورگیری ، بمب اتم، فیلترینگ، هژمونی انگل‌زادگان، محدودیت، قرنطینه، هوای آلوده، لباس پوست روباه، کیف پوست خرگوش زنده کنده شده، دین‌ها و مکتب‌هایی نوظهور چون طاعون، قتل و غارت، از بین بردن طبیعت، سیل و زلزله، سوختن هکتارها جنگ، ابر قدرت ولد زنا،
وابستگی دارویی یا اعتیاد
اعتیاد به معنی تمایل به مصرف مستمر یا متناوب یک ماده برای کسب لذت یا رفع احساس ناراحتی اطلاق می‌شود که قطع آن ناراحتیهای روانی یا اختلالات جسمانی ایجاد می‌کند. در گرایش به اعتیاد عوامل مختلفی شناسایی و مطرح شده‌اند. این عوامل هر چه باشند (که البته در مباحث مربوط به علت شناسی حائز اهمیت هستند.) سرچشمه بسیاری مشکلات فردی ، خانوادگی و اجتماعی هستند. اعتیاد به سبب ویژگیهای ذاتی خود ، اغلب با سایر آسیبها همراه می‌شود
ژانر:زندگی نامه،درام
محصول :آمریکا
دوبله
یک دلال آثار هنری به نام ران هال را روایت میکند که با یک بی خانمان دوست میشود تا بتواند به زنی که علاقه دارد نزدیکتر گردد و در آینده با وی ازدواج کند ولی آیا همه چیز به همین سادگی تمام می شود یا مشکلات زیادی بر سر راهش خواهد بود
DOWNLOAD  
فکر می‌کنی به اولین غروبِ آفتابی‌ات                
روزهایِ آسمان‌جُلیِ و خانمان‌خرابی‌ات
فکر می‌کنی به اشتباه اولی که کرده‌ای              
ختم شد به آخرینِ اشتباه انتخابی‌ات
فکر می‌کنی به‌ رود و سنگ‌ریزه‌های بسترش         
فکر می‌‌کنی شناوری به‌روی رود آبی‌ات...
ماهی‌ایِ و ماهیگیر، می‌کِشاندَت به‌تور، یا        
مثلِ ماری تویِ دام در کمند پیچ‌و تابی‌ات
آه! باورت نمی‌شود که روبه‌روی قاضی‌ای        
داری اعتراف می‌ک
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

اعمال شب و روز پنجم محرم؛ وقایع مربوط به پنجمین روز دهه محرم
شب پنجم محرم، مانند شبهای دیگر محرم پر از مصائب غیرقابل تحمل می باشد. این شب را همانند شب چهارم بین چند شهید مشترک کربلا نامگذاری کرده اند.

وقایع شب و روز پنجم دهه محرم
این شب مانند شب
 عباس نورزائی
در سال ۱۳۷۰ سیلاب معروف به نوح‌کَلو وارد سیستان شد. نقاط متعددی را به زیر آب برد. نزدیک به ۱۲۰۰۰ خانوار بی‌خانمان شدند، تعدادی کشته و زیرساخت‌های عمومی مثل جاده‌ها، پل‌ها، تأسیسات آب‌رسانی، برق‌رسانی، مدارس، ساختمان‌ خانه‌های بهداشت، اراضی زراعی مردم و ... دچار خسران بزرگی شد.
در این سال:
۱ - سیل‌بند مرزی از کهک، چوتو، شاهگل، میلک تا مرز خشکی ایران و افغانستان، وجود نداشت.
۲-  سد و دهانه‌ی آب‌گیر مجهز به تجهیزات کنترل ور

با ظهور مدرنیته انقطاع و گسست ژرفی میان جوامع مسلمان با سنت تاریخی خودشان شکل گرفته است و بسیاری از تلاش ها نیز برای پر کردن شکاف حاصله عقیم مانده است و این شکاف روز به روز نیز عمیق تر شده، سیطرة زیست جهان مدرن بر عالم سنت بیش تر و بیش تر می شود. لذا اگر ما با سنت تاریخی خود ارتباطی زنده و پویا داشتیم که امروز با یک چنین بحران هایی مواجه نبودیم. به زبان دیگر، یکی از دلایل بحران کنونی ما این است که ما بی تاریخ شده ایم یعنی ارتباط خود را با سنت تا

شاید در سال های اخیر بیش از هر زمان دیگری نام روغن خراطین و مزایای روغن خراطین به گوشتان خورده باشد.اما واقعا این روغن چیست و چه مزایای دارد؟ اصلا روغن خراطین چگونه به دست می آید؟ و کاربرد آن برای چیست؟
شاید شما هم مثل هر شخص دیگری این سوال ها در ذهنتان شکل گرفته باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را را با روغن خراطین  و خواص و مزایای آن آشنا سازیم.
روغن خراطین چیست؟
روغن خراطین یکی از ارگانیک ترین و البته بهترین انواع روغن های طبیعی در طب سن
تحلیل
عقیدتی توسعه و تکنولوژی

امروزه کسی تردید ندارد که تکنولوژی های امروزین و
نیز برنامه های توسعه محوارنه ی برنامه ریزی شده، ریشه در وقوع انقلاب صنعتی
انگلستان دارد. این انقلاب در بستر اومانیسم به وقوع پیوسته یا به عبارت بهتر، این
انقلاب در زمانی که اومانیسم بر همه شئون زندگی فردی و اجتماعی در غرب سایه افکنده
بود و تا کنون نیز ادامه دارد، به وقوع پیوست. اومانیسمی که محوری ترین شعار آن،
انسان گرایی است و خدا را از ساحت نیات و انگیزهای انس
جهان ممکنی را تصور کنید دقیقاً‌ شبیه به همین جهان خودمان، با این تفاوت: یک هفته پیش سپاه پاسداران در یک عملیات تروریستی مهم‌ترین ژنرال ارتش آمریکا را ترور می‌کند و مسئولیتش را برعهده می‌گیرد. رهبر ایران در حساب توییتر خودش پرچم ایران را پست می‌کند. ترامپ اعلام می‌کند که از ایران انتقام سختی خواهند گرفت. از این طرف، رهبر ایران اعلام می‌کند که در صورت حمله‌ی آمریکا به ایران، ۵۲ نقطه از اسرائیل را هدف قرار می‌دهیم. پیکر ژنرال ترورشده به آ
 یه سوال ؟
اگه یه فردی به شما بگه که مدتهاست حمام نرفتم اما نظافت را رعایت کردم
اصلا کاری نکردم که کثیف بشمو نیاز به حمام داشته باشم
مدام از عطر و کرمهای خوشبو استفاده میکنمو احساس نیازی هم به ما ندارم
آیا حرفشو تایید می کنی؟
آیا واقعاً بدون رفتن به حمام آن هم بعد از مدتها می توان ادعای تمیزی کرد ؟
نه نمیشه
نمیشه بدون حمام رفتن نظافت را رعایت کرد
اصلاً بعضی کثیفی ها فقط با حمام رفتن تمیز میشن هر چقدر هم که اهل رعایت باشیم
در اثر گرمای هوا یا ر
بچه ای بودم تنها ،با مادری که قالی می بافت وطینتی داشت بی نهایت پاک و زلال مانند آب ،
خانمان در باغ بود ،صبحها  صدای  مرغ وخروس زنگ ساعت ما بود برای بیداری
نوای دلنشین  قرآن حاج حیدر ،قوری های لعابی آبی و کرمی روی منقل زغالی ،پنیر بومی از شیر گاوهای حاج حیدر ،
باغ پر از درخت به،آلبالو و گیلاس
خاطرات کودکی من را زنده می کند...
بوی به پر کرده بود فضای حوضخانه را
ترس از تاریکی شیها ،صدای باد که لابلای درختان در حرکت بود
اتاقی کوچک ،اجاق گاز زرد لع
رمان " باخانمان"
( مارلو . هکتور ۱۳۹۲. باخانمان . مترجم مهرداد مهدویان .ناشر پیدایش)
"پرین" نام دختری است که به تازگی پدر خود را از دست داده است . پس از مرگ پدر او همراه مادرش برای پیدا کردن خانواده پدری و پدر بزرگش راهی شهر ماروکور می شود . در بین راه ، مادرش بیمار می شود و پس از گذشت چند روز به دلیل شدت یافتن بیماری اش از دنیا می رود . پرین اگرچه تنها شده و تقریبا هیچ پولی ندارد ، ولی با امید به خدا و با اعتماد به استعداد خدادادی اش به مسیر ادامه می د
بررسی سابقه حضور فرقه رجوی در کشور ثانی نشان می دهد سرکردگان این فرقه درصدد فریب و جذب اهالی اطراف خود ولو از اتباع خارجی آن کشور بوده اند.
گذری بر رویکرد سازمان مجاهدین نسبت به مردم عراققطعاً فریب کاری فرقه رجوی در آلبانی نیز کلید خورده و چه بسا افرادی را بعنوان سمپات و یا شبه میلیشیا جذب کرده باشد. این اتفاق می تواند خانواده های آلبانیایی را نیز در آینده دچار بلای تروریسم نماید.
پروژه ی عینک رایگان دراشرف 3 کلید خورد!فرقه رجوی در سوء استفاد
عموم ( The Public 2018 ) فیلمی در ژانر درام محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا به کارگردانی امیلیو استوس می باشد . این فیلم در ۵ آوریل ۲۰۱۹ در آمریکا اکران شد . در ادامه با استارت دانلود همراه باشید .

خلاصه داستان فیلم The Public 2018
یک گروه بزرگ از مشتریان کتابخانه مرکزی که اکثر آنها بی خانمان هستند، زمانی که یک جبهه ی سرد وحشیانه و شدید در حال رسیدن به شهر سینسیناتی واقع در اوهایو می باشد، در می یابند که تمام پناهگاه های اضطراری پر شده اند. به علت نزدیک بودن جب
مقدمه
یادش بخیر قدیما بوی عطر کیک و دم های مادربزرگ محسورمون می کرد به جوری تو ژرفای زبیعت و کل بلبل باغچه و گلدون های روی ایوننش غرق می شدیم
که متوجه نمی شدیم ساعت شده باد و داره میگذره و ما فقط وزیدنش رو حس کردیم!

امروزه با پیشرفت تکنولوژی خیلی خبر از کیک های خونگی و اسکان کمر باریک و چای لب سوز و لب دوز جوشیده نیست! سره 30 ثانیه چایی در چای ساز آماده 
میشه و تویی و معده ی بی خانمان که باید اون چایی بی طعم رو بخوره! کجا رفت بوی هل و دارچینی که تو
بچه ای بودم تنها ،با مادری که قالی می بافت وطینتی داشت بی نهایت پاک و زلال مانند آب ،
خانمان در باغ بود ،صبحها  صدای  مرغ وخروس زنگ ساعت ما بود برای بیداری
نوای دلنشین  قرآن حاج حیدر ،قوری های لعابی آبی و کرمی روی منقل زغالی ،پنیر بومی از شیر گاوهای حاج حیدر ،
باغ پر از درخت به،آلبالو و گیلاس
خاطرات کودکی من را زنده می کند...
بوی به پر کرده بود فضای حوضخانه را
ترس از تاریکی شیها ،صدای باد که لابلای درختان در حرکت بود
اتاقی کوچک ،اجاق گاز زرد لع

خلاصه داستان:پیتر پارکر در سن ۲۳ سالگی خود به سر می‌برد. او در حالی که در کالجی مشغول به تحصیل است به کارآموزی در یک آزمایشگاه نیز می‌پردازد. او هشت سالِ گذشته را در نقش اسپایدرمن فعالیت کرده است و در آغاز داستان با یکی از دشمنان اصلی خود یعنی ویلسون فیسک ملقب به کینگ‌پین (Kingpin) رویارویی می‌کند و پس از نبردی سرانجام موفق به دستگیر کردن او می‌شود، به این ترتیب فیسک راهی زندان می‌شود.
در همین حال باندی به نام شیاطین درونی (Inner Demons) وارد نیویو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تشریفات و خدمات پذیرایی برای مراسم جشن و شادمانی